Co za ile Co za ile

Brama Trend

0 zł
Gerda
Firma: Gerda
22 329 10 30
www.gerda.pl 
gerda.bh@gerda.pl

Charakterystyka produktu: Brama Trend

Seria bram Trend charakteryzuje się ekonomicznością i funkcjonalnością. Panele grubości 40 mm, z osprzętem wykonanym ze stali ocynkowanej doskonale odnajdują swoje zastosowanie w regionach o niskiej temperaturze oraz zimnym klimacie. Bramy są zgodne z europejskimi standardami, dodatkowo kompletny system zabezpieczeń jest dostępny bez jakichkolwiek dopłat.

Rodzaj: segmentowa

Standardowa szerokość [cm]: 175,5-350

Standardowa wysokość [cm]: 180,5-308,5

Materiał ramy: stal ocynkowana, wsporniki rolek oraz zawiasy wykonane ze stali ocynkowanej.

Materiał poszycia: panele warstwowe o grubości 40 mm pokryty jest poliuretanową powłoką lakierniczą. Zewnętrzna i wewnętrzna blacha stalowa pokrywająca płytę warstwową połączona jest ze sobą na górze i na dole. Zamknięty kontur eliminuje oddzielanie panelu. Panele wypełnione są bezfreonową pianką poliuretanową.

Rodzaje przetłoczeń: mikrofala, wąskie S, średnie M, szerokie L, kaseton

Minimalna wysokość nadproża dla bramy z napędem: 100 mm

Dostępne kolory: 8 kolorów z palety RAL, antracytm złoty dąb, jasny orzechm mahoń, za dopłatą dowolny kolor z palety RAL

  • Minimalna żywotność sprężyn to 25 000 cykli (otwórz/ zamknij).
  • Zestawy zapewniające bezpieczeństwo funkcjonowania bramy w standardowym zestawie bez żadnych dopłat: ochrona przed przytrzaśnięciami palcy, gładkie wykończenie elementów chroniące przed okaleczeniami i zadrapaniami oraz zabezpieczenie przed niekontrolowanym upadkiem bramy w przypadku zerwania się sprężyn.

Pozostałe produkty