Co za ile Co za ile

Kupię pilnie

Jest to swoista forma przetargu na dostawę potrzebnych Ci produktów. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup określonego produktu (dachówki, okien, kotła, odkurzacza centralnego, oczyszczalni ścieków, itp.) to wypełnij poniższy formularz, a Redakcja portalu przekaże Twoje "Zapytanie ofertowe" do wszystkich firm, które mogą mieć w ofercie poszukiwany przez Ciebie produkt. Rzeczą tych firm będzie zaproponowanie Ci najlepszej oferty. Tobie pozostanie dokonanie wyboru oferty najlepszej z najlepszych.

Redakcja portalu nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie akcji "Kupię pilnie". Korzystając z akcji "kupię pilnie" nie zaciągasz żadnych zobowiązań, ani w stosunku do Redakcji, ani w stosunku do firm uczestniczących w tym swoistym przetargu. Twoje kontakty z firmami, które zareagują na Twoje "zapytanie ofertowe", są bezpośrednie, bez udziału Redakcji portalu.

Wybierz tematykę

Dane kontaktowe

Miejsce dostawy

Opis produktu

Im bardziej precyzyjny opis, tym lepiej. Pożądane jest podanie nazwy handlowej produktu, który chcemy kupić lub stanowiącego przykład produktu bliskiego cechami do poszukiwanego.

Przesuń, aby odblokować wysłanie ankiety

* - Pola obowiązkowe

Niniejszy formularz został wypełniony jako "zapytanie ofertowe" i nie może być traktowany jako zamówienie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AVT-Korporacja Sp. z o.o. ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa dla potrzeb dostarczania mi odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie.